סיפורים מהחיים

/סיפורים מהחיים
סיפורים מהחיים2020-04-12T12:21:13+03:00

סיפור מהחיים – המלאך של אמי.

לאמי רחל התגלה גידול שפיר בגודל של 2 ס”מ ,בגזע המוח לפני כ 20 שנה, כשהייתה בת 77. קיימתי התייעצותם בכירי הנירולוגים בקשר לגידול, כולם אמרו ובצדק להמשיך במעקב על הגידול.
עברו 13 שנים של מעקבי MRI וכו’.

בתקופה הזאת הגידול גדל ל 5.5 ס”מ ,גידול ענק. אמי סבלה מהר כי ראש ,סחרחורת, נפילות וכו’. כל הרופאים אמרו שלא מנתחים בגיל כזה, רק להמשיך ולהיות במעקב ולקחת משככי כאבים חזקים.

המשפחה הייתה חסרת אונים בגלל הסבל של אמי.
לאחר התייעצות עם הרב פירר שהוא צדיק גדול ועוזר לחולים ללא תמורה ,הרב המליץ לפנות לדר’ סרגי ספקטור (היום הוא כבר פרופסור) ,התייעצות אתו בקשר לגידול ולקבל שלה והוא לאחר בדיקה יסודית הציע לנתח אותה ,כשהיא בת 90 שנה.

שמענו בקולו ואמי עברה את הניתוח, כשהמנתח הוא פרופסור ספקטור, הניתוח עבר בהצלחה, הפרופסור הסיר כמעת כל הגידול פרט לשארית קטנה על העצב הפנים ,מאז אמי מרגישה  יותר טוב ,מתפקדת יותר טוב ,והרבה פחות סובלת.

בינתיים עברו כ 7 שנים מאז הניתוח, אמי היום בת 97 שנים, והביקורת האחרונה אצל פרופסור ספקטור באסותא, לאחר MRI  מוח, נמצא שהגידול לא גדל ונשאר יציב 7 שנים לאחר הניתוח.

תמונת MRI לפני הניתוח

גידול ענק לרחל - בת 97 - תמונה MRI לפני הניתוח

7 שנים אחרי הניתוח

גידול ענק לרחל - בת 97 - שבע שנים לאחר הניתוח

פרופסור ספקטור הציל את חייה של אמי ושימח את המשפחה, שמאוד קשורה ואוהבת את אמי.

לסיכום: פרופסור ספקטור פשוט מלאך.

במפגש הביקורת שנערך בבית חולים אסותא ברמת החייל לאחר כ 7 שנים שלא נפגשנו עמו ,הוא מאוד שמח לראות את אמי ,שמצבה יציב ויחסית לגילה הוא טוב. עדין יש לה כאבי ראש וסחרחורות וכו’, אבל מצבה הרבה יותר טוב לאחר הניתוח.

פרופסור ספקטור היקר והאהוב שתהיה בריא ותמשיך להציל חולים.
מאחל אריה בנה של רחל.

לפניות, ייעוץ וקביעת תורים התקשרו: 03-7645408 | 054-4303463 או השאירו פרטים

Call Now Button
וואטסאפ!
דילוג לתוכן