פרסומים רפואיים

/פרסומים רפואיים
פרסומים רפואיים2020-05-25T19:56:10+03:00

מאמרים מאת פרופסור סרגיי ספקטור

באתר PUBMED קיים מנגנון חיפוש של מאמרים רפואיים מקצועיים שפורסמו בעיתונות הרפואית הבינלאומית (לפי חוקר או נושא). למטה ישנה רשימה של מאמרים של פרופסור ספקטור שפורסמו בעיתונים נוירוכירורגים בין-לאומיים (לכן הם נכתבו באנגלית). מכיוון שכתיבת מאמר זה עסק לא פשוט היות וצריך לארגן נתונים שלך. למשל, אם מדובר במאמר קליני, יש לאסוף את כל הנתונים על כל המטופלים שעברו סוג ניתוח חדשני מסוים, תוצאות ומעקב. לכן, זה דורש שיתוף פעולה ועבודה של כמה בני אדם. המאמרים מתקבלים לפרסום רק אחרי הבקרה של מבקרים מומחים בין-לאומיים בתחום מסוים. במידה והמאמר לא מעניין, הוא לא מביא ידע או טכניקה כירורגית חדשים, הם פשוט לא עוברים את הביקורת ולא יוצאים לאור.

מבחינת סדר השמות של מחברי המאמרים, הכי מכובדים זה מקום הראשון (בדרך כלל מי שהשקיע הכי הרבה מאמצים בכתיבת המאמר עצמו) ומקום האחרון (בדרך כלל המחבר הכי בכיר בין המחברים, בעל של כל הרעיון של המחקר, המנתח הכי בכיר שביצע את הניתוחים).

הלינקים בכותרות של המאמרים ב-PUBMED פותחים רק אבסטרקטים, המאמרים בעצמם הם בבעלות של העיתונים שפרסמו אותם ואפשר לקנות אותם באתרים עצמם.

אם משהו מעוניין לקרוא את המאמר מלא, ניתן לפנות בדואר אלקטרוני ישירות לפרופ’ ספקטור, יש לו זכות לשלוח Author’s copy, ואז ניתן יהיה לקבל את המאמר המלא. 

לצפייה בכל המאמרים לחצו כאן
Call Now Button
וואטסאפ!
דילוג לתוכן