אודות

/אודות
אודות2019-09-15T11:45:46+03:00

פרופ’ סרגיי ספקטור

החל את התמחותו בנוירוכירורגיה ב-1981, נכון לעכשיו ניסיון של 38 שנים בנוירוכירורגיה.

לפרופ’ ספקטור ישנה התמחות בניתוחים נוירוכירוגיים שגרתיים וכן התמחויות על בתחום הקשים ביותר בנוירוכירוגיה: ניתוחי כלי דם מוחיים, הסרת גידולים מבסיס הגולגולת ובסמיכות לגזע המוח, בין אם בניתוחי ראש או ניתוחים אנדוסקופיים.

בשנים 1998-1999 התמקצע בתת התמחות ב-OHSU (Oregon Health Sciences University in Portland, Oregon, USA ) לניתוחי כלי דם מוחיים ולהסרת גידולי בסיס גולגולת. כמו כן ביצע קורסים נוספים לניתוחים אנדוסקופיים (3 קורסים באוניברסיטת פיטסבורג, וקורסים לאנדוסקופיה בפריז ובוינה).

סרגיי ספקטור

פרופ’ ספקטור ביצע יותר מ-5000 ניתוחי נוירוכירורגיה מורכבים. את הקריירה האקדמית שלו עשה בבית החולים האוניברסיטאי הדסה (בשנים 1992-2019), במסגרת זו הוענק לו תואר פרופסור חבר לנוירוכירורגיה. בשנים 2010-2019 ניהל את המרכז לניתוחי בסיסי גולגולת בבית החולים האוניברסיטאי הדסה.

לפרופ’ ספקטור הכרה בין לאומית ורקורד עשיר של פרסום מעל ל 80 מאמרים בנושאים נוירוכירורגים בעיתונים המובילים בעולם בתחום . בנוסף, הינו אחד מעורכי המגזין הנוירוכירורגי העיקרי של EANS (האיגוד הנוירוכירורגי האירופאי)- Acta Neurocirurgica,
הוא נבחר כנציג הישראלי ב-EANS, וכן מלמד כפרופסור בקורסים נוירוכירורגיים אירופיים בנושאים של גידולי מוח, חבלות ראש וניתוחים של כלי גם מוחיים.

עקב הכרתו הבינלאומית הוזמן כמרצה אורח בכנסים רבים בארה”ב, קנדה, אירופה, המזרח הרחוק, רוסיה, אוקראינה ואוסטרליה.

פרופ’ ספקטור דורג במגזין פורבס, ברשימת מיטב הנוירוכירורגיים הישראליים למעלה מעשור ברציפות.

מטופליו של פרופ’ ספקטור מעריכים מאוד את מקצוענותו וטיפולו.

כיום, מוביל את המרכז לנוירוכירורגיה בבית חולים אסותא בתל אביב.

Call Now Button
וואטסאפ!
דילוג לתוכן