אודות

/אודות
אודות2020-09-24T12:57:53+03:00

פרופ’ סרגיי ספקטור

החל את התמחותו בנוירוכירורגיה בשנת-1981, והוא בעל ניסיון של מעל לשלושים ושמונה שנים בניתוחים נוירוכירורגים.

לפרופ’ ספקטור ישנה התמחות בניתוחים נוירוכירוגיים שגרתיים וכן התמחויות על בתחומים המסובכים ביותר בנוירוכירוגיה, ניתוחי כלי דם מוחיים, הסרת גידולים מבסיס הגולגולת ובסמיכות לגזע המוח, בין אם בניתוחי ראש או ניתוחים אנדוסקופיים.

בשנים 1998-1999 התמקצע פרופ ספקטור בתת התמחות בניתוחי כלי דם מוחיים ובהסרת גידולי בסיס גולגולת ב-OHSU (Oregon Health Sciences University in Portland, Oregon, USA )  כמו כן ביצע קורסים נוספים לניתוחים אנדוסקופיים (3 קורסים באוניברסיטת פיטסבורג, וקורסים לאנדוסקופיה בפריז ובוינה).

סרגיי ספקטור

פרופ’ ספקטור ביצע יותר מ-5000 ניתוחים נוירוכירורגים מורכבים. הקריירה האקדמית שלו התנהלה בבית החולים האוניברסיטאי הדסה (בשנים 1992-2019), במסגרת זו הוענק לו תואר פרופסור חבר לנוירוכירורגיה. בשנים 2010-2019 ניהל את המרכז לניתוחי בסיסי גולגולת בבית החולים האוניברסיטאי הדסה.

לפרופ’ ספקטור הכרה בין לאומית ורקורד עשיר של פרסום מעל ל 80 מאמרים בנושאים נוירוכירורגים בעיתונים המובילים בעולם בתחום . בנוסף, הינו אחד מעורכי המגזין הנוירוכירורגי העיקרי של EANS (האיגוד הנוירוכירורגי האירופאי)- Acta Neurocirurgica,
הוא נבחר כנציג הישראלי ב-EANS, וכן מלמד כפרופסור בקורסים נוירוכירורגיים אירופיים בנושאים של גידולי מוח, חבלות ראש וניתוחים של כלי גם מוחיים.

עקב הכרתו הבינלאומית הוזמן כמרצה אורח בכנסים רבים בארה”ב, קנדה, אירופה, המזרח הרחוק, רוסיה, אוקראינה ואוסטרליה.

מטופליו של פרופ’ ספקטור מעריכים מאוד את מקצוענותו וטיפולו.

כיום, פרופ ספקטור מוביל את המרכז לנוירוכירורגיה בבית החולים אסותא בתל אביב.

קישורים חיצוניים:

Call Now Button
וואטסאפ!
דילוג לתוכן